Dom bez stołu jest niepełny. Sprawdź dlaczego powinieneś go mieć

Chcesz zamówić designerskie stoły drewniane? Wejdź na stfurniture.com.

Czy postawiony w jadalni, w kuchni lub w przeznaczonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił główny mebel w mieszkaniu. Dlatego wybierając stół trzeba brać pod uwagę nie tylko jego odpowiedni design, ale i jego jakość.

Plusy posiadania stołu w domu

W salonie spędzamy większość czasu i tam też przeważnie odpoczywamy, lecz to stół w jadalni jest tak naprawdę centralnym miejscem w domu. Chwile, które spędza się na wspólnych śniadaniach i obiadach z najbliższymi, mocno wpływają na zacieśnianie relacji przyjacielskich i rodzinnych. Stół łączy, bo pozwala na bliskość wielu osób na małej przestrzeni, co w efekcie wzbudza pragnienie rozmowy pomiędzy ludźmi. Wskazane jest urządzać wnętrze tak, aby wytyczyć w nim przestrzeń na rozstawienie stołu w odpowiedniej odległości m.in. od hałaśliwego telewizora. W takim układzie nie tylko powszednie posiłki, ale także spotkania bożonarodzeniowe czy imieninowe pozwolą domownikom skoncentrować się na tym co w owej chwili jest najistotniejsze, a więc konwersacji z bliskimi czy też z przyjaciółmi. Liczne badania dowodzą poza tym, iż spożywanie posiłków przy stole pozwala wytworzyć zdrowe nawyki żywieniowe także u maluchów. Przy stole spożywamy posiłki bez pośpiechu i stresu, na co pozytywny wpływ ma, oczywiście, kontakt z najbliższymi.

Niepowtarzalny design i solidność – atuty rzemieślniczych stołów z drewna

Stół do jadalni lub kuchni musi być mocny. Będzie przecież codziennie w użyciu, częstokroć nie tylko zjeść obiad, ale także jako miejsce wykonania jakichś prac, które wymagają dużej płaskiej powierzchni, odrabiania lekcji czy po prostu do zabawy, przykładowo gry w karty bądź w planszówki i układania konstrukcji z klocków z dziećmi. Współczesne designerskie stoły rzemieślnicze od najlepszych projektantów cechują się fenomenalną trwałością, oryginalnym designem jak również naturalnością materiałów użytych do ich produkcji (między innymi drewno dębowe i orzechowe), których brak w asortymencie sieciowych salonów meblowych. Twórcy designerskich stołów wykonują dodatkowo stoły rozkładane, użyteczne w czasie doraźnych spotkań w dużym gronie rodzinnym. Zamawiając rzemieślniczy stół z drewna możemy mieć pewność, że nabywamy stół, który przetrzyma lata. Otrzymujemy zarazem możliwość personalizacji stołu, i w konsekwencji lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy zaaranżować wnętrze.

Kontakt:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]