Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn umieszczona jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na rozmowę z prawnikiem można łatwo dojechać z każdej dzielnicy miasta, jak również innych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to też właściciele firm i spółek, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również odwalutowania bądź unieważnienia kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.