Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

Nasza kancelaria jako zespół prawników – aplikantów radcowskich oraz radców prawnych – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z rozmaitych dziedzin prawa, specjalizując się głównie w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Udzielając pomocy prawnej wykorzystujemy szerokie doświadczenie uzyskane przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Porady prawne dla osób prywatnych

Osoby prywatne przychodzą do naszych prawników z kłopotami prawnymi związanymi z kontaktami, alimentami i rozwodami. Współdziałanie w takich sprawach opiera się w dużej mierze na poznaniu sytuacji osoby zgłaszającej się po pomoc prawną oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb adekwatnego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego proponujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które wpłyną na szybsze rozwiązanie postępowania oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po pomoc prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. uczestniczy w opracowaniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również oferuje pomoc prawną w już trwających postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W obrębie współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy porady prawne z obszaru praw pracowniczych, prawa handlowego, prawa administracyjnego czy prawa podatkowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z różnorodnymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, wyszukując adekwatne rozwiązania prawne, również w niecodziennych sprawach.