Vitberg opinie

Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich treningach, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną opracowała autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]