W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Nie posiadasz doświadczenia w tej dziedzinie? Skontaktuj się z psychologiem UK

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią poczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Obecnie powodu Brexitu fala emigracyjna w zasadzie zanikła, jednak ciągle nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii generuje ogrom utrapień, z którymi trudno jest się uporać bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz wynikająca z tego rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie trzeba bać się sięgania po pomoc specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg takiej rozmowy?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która przychodzi z kłopotami nie powinna się bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej specjalista.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339