Vitberg – w odwiedzinach u rodzimego producenta urządzeń do wibroterapii

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na http://bit.ly/2QJFGSh

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: wykrawalni, szwalni, montowni i działu elektroniki. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]