Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Uzyskaj więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z modułu bazowego (niezbędnego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]