Pierwsza pomoc – szkolenie

Coraz więcej firm oferuje prowadzenie kursów z zakresu pierwszej pomocy. Różnią się metodami, ceną i długością. Z tego powodu warto dowiedzieć się wcześniej, co jest szczególnie istotne przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na skrzypcach lub mówić po francusku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy innym w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą rękę lub jak przeprowadzić resuscytację. Świadkiem groźnego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wycieczce, na uczelni. Szczególnie ważne jest, abyz kursu 1. pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy dużych i małych firm.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacisz?

Cena kursu pierwszej pomocy jest uzależnionazależy od jego czasu trwania oraz liczby uczestników. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt na 1 osobę jest niższy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej się nauczymy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku kursu dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Sieci znajdziemy także kursy otwarte – dla dużych grup. Pozbywamy się obowiązku organizacji szkolenia i kompletowania grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.