Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Więcej w temacie marki Vitberg na urodaizdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podpięciu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie Polski.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]