Napieraj.pl o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na http://tinyurl.com/y75a7vr4

Co o wibroterapii myślą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na ciało mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi oraz mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich regenerację po intensywnym treningu. Nawet jeśli uprawiamy sport tylko amatorsko, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg w prosty sposób można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Wytwarzane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wybierzemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz natężenie drgań.

Aparat firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych opinii zarówno od rehabilitantów, sportowcówwyczynowych oraz lekarzy, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające odczucie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]