Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Jeśli chcesz zamówić maseczkę z przyłbicą, koniecznie wejdź na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

COVID-19, który opanował cały świat, całkowicie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem złapania tego niebezpiecznego wirusa. Idąc do sklepu czy kina, gdzie zazwyczaj spotykamy większe tłum ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Co jednak zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku – komfortowa ale wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za niewygodne i mają problemy z oddychaniem w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed zarażeniem patogenami podobnie jak maska chirurgiczna, a więc kryje usta i nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej podstawowymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz zaledwie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przysłonę z folii PET po każdym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową przyłbicę ochronną?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby powyżej 60 roku życia, mające problemy z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać ochronne maseczki w trakcie wykonywania obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Działa ona z FaceID, co na pewno uznają za atut młodsi użytkownicy.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]