Vitberg opinie, Vitberg

„Kto Cię wyleczy” o urządzeniach firmy Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, odrętwienie szyi i ramion oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Urządzenie RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]