Kliniki medycyny estetycznej – jak znaleźć te najlepsze?

Medycyna estetyczna zyskuje coraz większą popularność. Zabiegi tego typu od kilkunastu lat nie są już uznawane za usługi dla pacjentów po poważnych urazach oraz najbogatszych osób. Gabinety medycyny estetycznej powstają także w niewielkich miejscowościach, a oferowane przez nie usługi spotyka się z sporym zainteresowaniem. Zwykle przychodzimy do nich, by przykryć oznaki starzenia się skóry, jak również w celu pozbycia się różnego rodzaju felerów urody. Jakie zabiegi są w nich wykonywane? Jak wybrać odpowiednią klinikę medycyny estetycznej, aby oszczędzić czas i uniknąć problemów?

Jakie zabiegi wykonuje się w klinikach medycyny estetycznej?

Wbrew pozorom medycyna estetyczna nie jest tożsama z chirurgią plastyczną. Ta pierwsza koncentruje się wszak na zabiegach przeprowadzanych metodą nieinwazyjną i jako taka stosuje się ją przede wszystkim w problemach z cerą. Do najpopularniejszych zabiegów oferowanych przez gabinety medycyny estetycznej należą te przeprowadzane za pomocą lasera frakcyjnego lub diodowego, różnego typu peelingi, iniekcje z osocza bogatopłytkowego, masaż mechaniczny czy wstrzyknięcie botoksu. Istotną część oferty gabinetów medycyny estetycznej stanowi również trwała depilacja wybranych części ciała.

Kliniki medycyny estetycznej – wyszukasz je online

Szukając kliniki medycyny estetycznej, polecamy zajrzeć na stronę belfino.pl. To internetowy rejestr firm z wielu miast, takich jak Poznań, Kraków czy Warszawa, w którym znajdziemy wizytówki klubów fitness, klinik medycyny estetycznej, a także salonów spa. Każda z nich zawiera najważniejsze wiadomości o danej placówce, opinie ich dotychczasowych klientów oraz wskazówki, które ułatwią nam szybkie dotarcie na miejsce.