Klinika kosmetologii w Kielcach – zabiegi chirurgiczne i kosmetologiczne

centrum medycyny estetycznej w Kielcach

Centrum medycyny estetycznej Re Vitae ma swoją siedzibę przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz filii w Kielcach prowadzi także oddział w pobliskim Busku Zdroju.

Oferta kliniki medycyny estetycznej Re Vitae

Grupa lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae wykonuje liczne zabiegi zarówno z zakresu chirurgii ogólnej, jak i estetycznej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Realizowane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na likwidowaniu zmian na skórze, m.in. kępek żółtych, odcisków czy włókniaków wraz z możliwością wysłania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum wykonuje m.in. operacje plastyczne piersi i uszu, a także zabiegi liposukcji i lipozy laserowej. W zakresie ginekologii estetycznej w Centrum Re Vitae przeprowadza się m.in. korektę blizn pozostałych po cesarskim cięciu, laserową rewitalizację pochwy oraz leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Medycy tego gabinetu medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli rozpoznaniem i terapią schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (likwidacji żylaków) i skleroterapii, usuwania pajączków naczyniowych czy żylaków odbytu.

W klinice wykonuje się również zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z zastosowaniem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), zabiegi wypełniające z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, lifting z pomocą nici PDO czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W klinice kosmetologii oferowane są także popularne zabiegi, takie jak hydradermabrazja, kriolipoliza oraz peeling chemiczny i węglowy.

Kontakt:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]