Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Niezbędne informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii rekomendują rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – zestaw do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]