Badania wysokościowe oraz psychologiczne dla kierowców i operatorów

Pracownia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się wykonywaniem psychotestów badań kierowców. Gabinet mieści się przy ulicy Filomatów 10 (koło firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Oferta Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców oraz pozostałych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi testów kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną ilość punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów różnych urządzeń; badania pracowniczych; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Zdajemy sobie sprawę, że mają Państwo napięte grafiki, dlatego dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Badania przeprowadzamy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Dokładny wykaz usług znajduje się na naszej stronie www.

Prosimy o przyniesienie ze sobą następujących dokumentów: dowód osobisty oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na solidne wykonane i bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Kontakt:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]