„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano działanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 poziomy, z czego najwyższy dedykowany jest do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do własnych preferencji, niezbędne będzie dokupienie modułu: Kolana, Nogi, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym domu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]