25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, znajdziesz na www.youtube.com

Zobacz jak wygląda wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad 20 lat zajmuje się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na rozmaite dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z 6 części aktywnych i 2 nieaktywnych, co pozwala na poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów firmy Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości pozyskiwane od rodzimych dostawców. Obicie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie sprawdzane przed skierowaniem do sprzedaży.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]