Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Kraków Balice parking.

Latanie jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane tam samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]