Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D – zleć wykonanie specjalistom.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie znaczący punkt reklamy marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje świetna metoda, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze efektywniejsza? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od teraz będziemy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych marek, przedsiębiorstw bądź ofert. Jakkolwiek sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, by prześcignąć konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google była efektywna, warto zrealizować kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google adresu strony internetowej firmy, stosownego opisu firmy, wszystkich aktualnych danych oraz dodanie estetycznych zdjęć. Istnieje też inna znakomita metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasz lokal lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do wykonania, jest nad wyraz efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją użyć, pomimo tego, iż wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszego sklepu, hotelu czy punktu usługowego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]