Wirtualny spacer 3D pomoże Ci zdobyć nowych klientów

Na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w dziedzinie sporządzania wirtualnego spaceru Google Maps

Spacery Google to niezmiernie popularna forma przeglądania różnego rodzaju miejsc. Bez trudu w kilka minut możemy się tak wybrać m.in. na ulice Barcelony czy do dalekiego Maui na Hawajach, by na własne oczy podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać zamorskie zakątki świata, ale też przygotować spacer Google po naszym hotelu czy firmie i pokazywać je przyszłym klientom. Utworzenie takiego spaceru nie jest ani ani kosztowne, ani trudne, z kolei prezentuje się nadzwyczaj efektownie i jest efektywne biznesowo. Czym ogólnie są wirtualne spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się ich użyć do promocji?

Spacer Google — jak to działa?

Spacer Google to opcja pozwalająca zdalnie zwiedzać miejsca na całym świecie. Polega on na tym, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego punktu, a następnie scala je i udostępnia na Mapach Google. Dzięki temu, po kliknięciu w daną lokalizację, możemy rozglądać się na boki, w górę i w dół, a także możemy samodzielnie decydować, w którym stronę będziemy patrzeć. Pozwala to na dokładne przyjrzenie się temu miejscu, zupełnie jakbyśmy się tam rzeczywiście znajdowali. Możemy też zwiedzać okolicę i docierać do innych lokalizacji — cały czas spoglądając we wszystkie kierunki i podziwiając otaczającą nas rzeczywistość.

Wirtualny spacer 360 stopni po firmie – użyj go w działaniach marketingowych

Bardzo ciekawą i zyskującą popularność usługą jest wykonywanie wirtualnego spaceru po naszej nieruchomości, firmie czy hostelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my zatrudniamy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Cena usługi zaczyna się od kilkuset złotych (jest to zależne przeważnie od powierzchni nieruchomości) i zajmuje od kilkudziesięciu minut do nawet kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok standardowych zdjęć i dać możliwość aktualnym i potencjalnym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak jak zwiedzają np. ciekawe miejsca w Google Street View. Samo dodanie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie trzeba płacić za jego udostępnienie w wizytówce, oprócz rzecz jasna opłat za jego wykonanie, a spacer taki możemy też wstawić na naszą firmową witrynę.

Dlaczego warto stworzyć spacer 360 stopni po naszej firmie?

Spacer Google to fantastyczny sposób na umożliwienie odwiedzenia danego miejsca przez domniemanego klienta. Z pewnością warto wykonać taki spacer w naszej firmie w celach biznesowych. Internauci, patrząc na nasze biuro, hostel czy dom do wynajęcia otrzymają sporo ważnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszych usług. Zaczną nas także postrzegać jako rzetelna markę. Spacer Google warto stworzyć nie tylko z myślą o klientach, ale też i dla kandydatów do pracy – jeżeli oczywiście zależy nam na przyciągnięciu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które uprzednio poznają zdalnie standardy danej firmy, chętniej zdecydują się na przysłanie podania o pracę. Spacer 360 stopni przyczynia się do lepszego pozycjonowania witryny oraz promowania naszej firmy w Mapach Google. Spacery VR można włączyć na wszystkich urządzeniach, także tych mobilnych.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]