Urządzasz imprezę w małej sali? Rozważ zamówienie cateringu kanapkowego

Zamów catering kanapkowy.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, gdy mamy pod dostatkiem czasu na zamawianie potrzebnych produktów, jak również następnie własnoręczne przygotowanie z nich smacznych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, iż należy porzucić zamiar świętowania ważnego jubileuszu. W takiej sytuacji rekomendujemy zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Co to jest catering kanapkowy?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to usługa skierowana zwłaszcza do firm, lecz decydują się na nią dość często również osoby prywatne i różnorodne stowarzyszenia planujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na zaopatrzenie imprezy w potrawy typu finger food, a więc drobne przekąski, które da się skonsumować stojąc i nie korzystając ze widelca. Klasyczny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to danie na “raz”. Finger food to z reguły roladki, kanapki albo tartoletki warzywne i owocowe. Ten typ cateringu rewelacyjnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na szerokiej interakcji zaproszonych gości. Umożliwia on uczestniczenie w długich rozmowach, przy czym nie redukuje kontaktu tylko do osób siedzących przy wspólnym stole.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich uczestników

Zamówienie przygotowania cateringu finger food zewnętrznej firmie ma dużo atutów, które docenią zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się trudności z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem gości bankietu. Przekąski oraz zimne i ciepłe napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to szczególnie wygodne zwłaszcza w niedużych pomieszczeniach, gdzie zmieszczenie właściwej liczby stolików byłoby problematyczne. Taki catering mimowolnie sprawia też, że impreza ma mniej formalny, bardziej wyluzowany nastrój. Wypada uwydatnić, że menu z poręcznych przekąsek jest na ogół tańsze aniżeli eleganckie obiady, a przy tym daje większą możliwość dobrania ich do preferencji żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie wymaga dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to nieraz bywało poważną przeszkodą przy planowaniu imprez firmowych.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]