Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Na serwismeteo.pl zlecisz serwis okien PCV.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie utracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien negatywnie działają też warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, deszcz czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalna ekipa serwisu okien może też przeprowadzić wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]