Projekty mieszkań – postaw na doświadczonego projektanta wnętrz

Jeśli potrzebujesz zlecić projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków, wejdź na https://joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma znaczne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]