tworzenie stron internetowych Kraków, strony internetowe Kraków

Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Funkcjonalność stron www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Projektując witryny www musimy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale również przyzwyczajeniach klientów – kiedy nawigacja po serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą usługi konkurencji. Żeby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, warto zadbać o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda profesjonalnie stworzona strona? Co zrobić, by goście nie opuścili jej za prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną regułą, jaką należy sugerować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas wzrok internauty i skłonią go do kliknięcia. Najłatwiej uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna będzie również to, żeby główne elementy strony umieścić na osi, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z standardów od lat obowiązujących w internecie.

Zostaw projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno stwierdzić, stworzenie skutecznej strony www nie będzie proste. W przypadku strony komercyjnej złym rozwiązaniem będzie więc amatorskie jej zaprojektowanie. By mieć gwarancję, że strona będzie przynosić zyski, warto zlecić to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]