Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dojechać na terminal, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest oddalone od centrum Krakowa o około pół godziny jazdy autem, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas korzystać z autobusów i dźwigać ciężkich walizek. Gdzie można zostawić samochód na czas wylotu? Jak zadbać o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony zlokalizowany niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do hali odlotów zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking przy Balicach – ogrodzone miejsca postojowe

Parking przy lotnisku Kraków-Balice liczy ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i dozorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zostawić na cały okres wyjazdu – firma oferuje bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach za granicą Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Za postój można zapłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.