Parking przy lotnisku w Krakowie – parkuj samochód na czas wylotu

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym samochodem, lecz przybywa taksówką albo prosi kogoś o podwiezienie. Uważa się, że to jest lepsze rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym razie pojawiłby się problem, gdzie zostawić samochód na czas wyjazdu. Warto jednak rozważyć rozwiązanie, jakim jest pozostawienie pojazdu na strzeżonym parkingu przy lotnisku. Bezpieczny parking długoterminowy, który także przeznaczony jest do parkowania przez krótki czas, zlokalizowany jest w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta kierowana jest do wszystkich podróżnych, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się z niego skorzystać?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, bo daje to możliwość przybycia na lotnisko własnym pojazdem. Mimo że parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżnych z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są od razu. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa pozostawionego auta, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony na wszelkie możliwe sposoby. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także polisa ubezpieczeniowa, a więc strzeżony w ten sposób samochód jest na pewno lepiej chroniony niż zaparkowany w przydomowym garażu, gdzie może paść łupem kradzieży w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są również ceny niższe niż można szacować, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu znajdującego się w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Przede wszystkim mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pracująca przez całą dobę. W razie dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika oraz kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić na parking na numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę parkowania, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku często mogą liczyć na różnego rodzaju promocje.