Parking monitorowany w Balicach – stała ochrona i transfer na lotnisko

Parking Kraków lotnisko. Uzyskaj więcej informacji.

Najistotniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył dużą popularność, to szybkość, możliwość trafienia także w bardzo oddalone miasta naszego globu oraz wygoda. Podróż, której częścią jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne kwestie połączone z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, by do lotniska dojechać swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych czterech kółek pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dlatego nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy załogi

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Kontakt:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]