Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak dobrej oferty sali na wesele w Krakowie!

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli państwo młodzi postanowią wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, któremu będą musieli stawić czoło, jest wybranie najlepszego domu weselnego, w którym goście spędzą ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Szukając lokalu na wesele para młoda powinna uwzględnić kilka znaczących okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na uroczystość zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc wybranie menu, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i udekorowanie sali . Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niezwykle malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela urządza się od wielu dekad, a każde z nich wyróżnia się zniewalającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele można wyprawić również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż mniej więcej pół godziny.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]