Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Więcej informacji o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzciny bądź śluby, od wielu już lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Współcześnie są to imprezy, na których pojawia się nierzadko ponad sto osób. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę ułożyć menu, a potem naszykować oraz dostarczyć posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć duże zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na doświadczonych kelnerów i szefów kuchni

Urządzanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wybór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia stosownej ilości napojów i zakąsek serwowanych w czasie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłego obiadu, który oczaruje gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież liczą na to, iż stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że kelnerzy na czas będzie serwować biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w sferze zabaw dla gości, lecz również i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożoną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, napojów i przekąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt z jej pracownikiem. Zamawiający ma zatem możliwość samodzielnie skompilować menu z sugerowanych potraw. Należy jednakże zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na prośbę kontrahenta decydują się na przyrządzenie unikalnych kompozycji dań.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]