Nie masz czasu na porządki? Zamów opróżnianie piwnic

Okres przed Wielkanocą to czas między innymi poddaszy, garaży i pomieszczeń gospodarczych. Chcesz zadbać o ład w swoim domu? Zobacz, kiedy opłaca się zlecić kompleksowe sprzątanie mieszkań i piwnic.

Sprzątanie piwnicy oraz mieszkania – to nie takie proste!

Oczyszczenie starej piwnicy to niemałe wyzwanie – należy wynieść nie tylko z zapełniającą pomieszczenie niesprawną elektronikę, sprzęty czy stare przetwory, ale również zatroszczyć się o wywiezienie odpadki do miejsca utylizacji. Wyrzucenie niektórych odpadów do zwykłego kosza jest karalne i niebezpieczne dla środowiska . Mieszkańcy wielkich miejscowości jak np. Kraków nie muszą sami doprowadzać do porządku domowych piwnic i strychów – działają tam firmy, które oferują profesjonalne sprzątanie mieszkań oraz piwnic. Usługa jest przeznaczona dla ludzi, którzy nie mają ochoty lub czasu na pakowanie i segregowanie śmieci – wolą, by czynności te wykonali eksperci. Firmy oferujące sprzątanie mieszkań uporają się z rozmaitymi typami śmieci – meblami, elektrośmieciami (AGD i RTV oraz sprzęt komputerowy), dywanami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, a także odpadami budowlanymi i gruzem.

Jak wygląda sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Pracownicy firm oferujących sprzątanie mieszkań i piwnic dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Przedsiębiorstwa tego typu świadczą kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają worki na odpady oraz pojemne kontenery, pomagają załadować do nich śmieci, wynieść je z pomieszczenia, a potem przewieźć do stosownego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów przystosowanych do wywozu rozmaitego rodzaju odpadów i szybko radzą sobie z zagraconymi piwnicami i poddaszami. Cena za usługę zależy przeważnie od zakresu wykonanych prac.