Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Oferta tworzenia sklepu WooCommerce w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was przygotowaliśmy.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, jak również jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Czemu warto założyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano owej wtyczce, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać pozycje w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Na skutek instalacji dedykowanych wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zamówienie przykładowo za pośrednictwem DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia także analizę danych sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) i zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie wypróbowane wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy powierzyć profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, jego ochronę przed atakami hakerskimi i użycie wyłącznie niezbędnych, sprawdzonych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści stworzą również blog, na którym szybko można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać poradniki i omówienia sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]