pozycjonowanie Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Ogólna dostępność internetu oraz prostota użycia go do znalezienia potrzebnych produktów i usług spowodowała, iż każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony www nie znaczy, iż potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi tylko na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Warszawie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę potencjalnym klientom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów bądź usług używają na ogół fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę jakiegoś miasta, np. “hydraulik kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” czy “cukiernia kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www oraz pozycjonowaniem, optymalizacja od blisko 15 lat. Przez ten okres do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może przeglądać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Kontakt:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]