Jakie działania warto zlecić doświadczonej agencji marketingowej?

Kraków agencja reklamowa. Zdobądź więcej informacji

Działania marketingowe powinny stanowić istotny element kreowania rozpoznawalności firmy bez względu na to czy jesteśmy dystrybutorem, wytwórcą czy usługodawcą. Duże przedsiębiorstwa oraz spółki stać na stworzenie i utrzymanie swoich oddziałów ds. reklamy, natomiast mniejsze firmy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, na ogół korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji marketingowych.

Agencja marketingowa gwarantuje kompleksowe usługi

Agencja reklamowa to grupa kreatywnych osób z wieloletnim doświadczeniem, posiadających wiele umiejętności z zakresu marketingu. Dzięki zatrudnieniu ekspertów świetnie orientujących się zarówno w zakresie kampanii reklamowych w internecie (filmy i animacje viralowe, social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (także DTP), agencja reklamowa jest w stanie zagwarantować klientom wszechstronną obsługę. Nowe marki mogą zlecić opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i wzorami akcydensów (obwoluty, papier firmowy oraz wizytówki), a te które dysponują już własnym logo mogą być pewne, iż będzie ono odpowiednio zastosowane podczas tworzenia materiałów reklamowych – billboardów, ulotek, stoisk targowych bądź plakatów. Agencja marketingowa pomoże też stworzyć ciekawe, unikalne wpisy na stronę www firmy, a także zaplanuje strategię kontaktów z klientami poprzez popularne portale, jak np. Twitter, Facebook lub Instagram.

Do których firm kierowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji reklamowej kierowana jest zwłaszcza do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Jednak nie znaczy to, iż to wyłączny model współpracy. Działanie agencji w szeregu przypadków polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie działowi ds. reklamy i marketingu. Jeśli zatem nie ma on praktyki w organizacji spotkań z klientami, targów czy sympozjów, które na ogół wymagają drobiazgowego planowania, te obowiązki można zlecić zewnętrznej agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające tworzenie zgranego oraz wykwalifikowanego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej zaplanowanie imprezy integracyjnej lub opracowanie programu kursów. Na rynku działają tysiące agencji marketingowych, należy jednakże wybierać te, które dają dostęp do znacznego zespołu wykwalifikowanych profesjonalistów. Umożliwi to delegowanie wszystkich działań promocyjnych jednej agencji i tym samym łatwiejszy nadzór nad wizerunkiem marki oraz spójnością kampanii.

Kontakt:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]