Dla kogo jest Kraków Airport Taxi?

Na najważniejszych lotniskach znalezienie transportu może stać się dużym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni mogą mieć poważne kłopoty – ich obecność w danym mieście jest często bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze zatem zawczasu pomyśleć o transporcie do celu podróży. Przedsiębiorstwa świadczące tego rodzaju usługi funkcjonują we wszystkich miejscowościach z ważnymi portami lotniczymi – między innymi w stolicy, Łodzi bądź w Krakowie. Należy jednak dodać, iż takie przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko opcją zarezerwowania taksówki na wybraną porę – posiadają poza tym wiele innych zalet. Czemu więc powinniśmy postawić na taksówkę Kraków Airport Taxi?

Czemu warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Zaletą taksówki Kraków Airport Taxi jest też klasa samochodów – firma ją proponująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz pozostałych wiodących marek samochodów. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż stawiając na tę opcję transportu nie trzeba jechać z innymi ludźmi – auto podstawione jest wyłącznie dla nas oraz kontrahenta w interesach. Powinniśmy nadmienić także o tym, że pasażerowie Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po Krakowie – dostępne jest wszak zarezerwowanie podróży do innego miasta w regionie oraz dalej.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do popularnych Business Parków i siedzib spółek, działających na terenie stolicy Małopolski, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować kwoty większej niż 100 złotych. Na nieco większe koszty powinniśmy być gotowi, kiedy zamierzamy zamówić kurs do innego miejsca leżącego w regionie. Przykładowo, trasa do Wieliczki do koszt od 80 do 120 PLN – zależnie od tego, ile osób będzie przewożonych jednym kursem. Natomiast na biznesowy kurs luksusowym samochodem do Oświęcimia lub Katowic wydamy około 300 zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które usatysfakcjonują każdego.