Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Sprawdź, kto wykona dla Ciebie wirtualny spacer

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby firmy lub nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google przenosi nas do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i jak najlepsze zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można również pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]