usługi cateringowe kraków

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Gdy aranżujesz ważny event biznesowy bądź rodzinny, na który spraszasz znaczną ilość uczestników, raczej nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując soki oraz drobne przekąski w hipermarkecie – prestiżowe eventy najczęściej wymagają odpowiedniej oprawy również w obszarze potraw. Wtedy nie powinno się rozstawić na stolikach osób zaproszonych po prostu herbatników oraz oranżady. W takich sytuacjach dobrym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Jakie warianty cateringu oferują doświadczone podmioty?

Profesjonalne firmy oferujące usługi cateringu przeważnie świadczą kilka jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie na śluby, komunie lub chrzty. Oferty te są dobrze dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, przez co wyraźnie różnią się np. kosztem oraz różnorodnością dań oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie wyszczególnić własne oczekiwania, ale przy tym być również otwartym na jego rady. W końcu dla caterera organizacja eventów przeróżnego typu to jego praca, więc doświadczenie zdobyte w tej branży powoduje, że może on podsunąć rozwiązania, które trafią w gust wszystkich zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – potrawy przygotowane przez profesjonalnych szefów kuchni

Przyrządzanie dań nawet dla skromnej ilości gości może stać się uciążliwym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy zrobić to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na zaplanowanie pozostałych kluczowych elementów eventu. Daje to także sposobność poczęstowania gości wybornymi posiłkami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaakcentować, iż istotną cechą potraw, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich wygląd na talerzu. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają też własną ekipę zawodowych kelnerów.

Kontakt:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]