Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

Zajrzyj na https://joannaklusak.com, żeby zdobyć więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków

Biuro architektoniczne świadczy szerokie spektrum usług – pomaga realizować marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w funkcjonalnym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt opracowuje pełny projekt obiektu, a następnie aktywnie monitoruje postęp robót, projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, planuje odbudowę budynku bądź występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów.

Jak wesprze Cię profesjonalna pracownia architektoniczna?

Szukasz niespotykanych, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się na tle wielu budowli w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie funkcjonalny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najświeższymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zaaranżować

W portfolio posiadamy zarówno projekty wnętrz mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Przykładowe realizacje to m.in. pensjonaty, obiekty rekreacyjne, biura czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Konfiguracja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może też przygotować plan pojemnych i praktycznych szaf wnękowych, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]