18 urodziny – zorganizować imprezę w domu czy w wynajętym lokalu?

Lokal na 18 - ta niezwykła oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Na ogół w przypadku imienin, urodzin czy innych rocznic nie organizujemy przyjęć z krewnymi oraz przyjaciółmi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Jednak są takie kluczowe życiowe momenty, których huczne celebrowanie jest praktycznie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezsprzecznie ukończenie 18 lat życia, a więc “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – niech ma dużą salą taneczną

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła pić i kupować napoje alkoholowe, brać udział w wyborach powszechnych, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych czy założyć firmę. Ale kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych tematach – dla nastolatków najistotniejsza jest sposobność urządzenia ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Opcją bywa w zasadzie kolejna „domówka”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć paru przyjaciół postanawia wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, ale jednocześnie pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite dania imprezowe. Chciałbyś się bawić pod gołym niebem? Wyszukaj salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – latem można rozstawić w nim przestronny namiot i zorganizować grill.

Lokal na 18 urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Nie ukrywajmy osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie stronią od alkoholu. Radzimy z tego powodu obowiązkowo zadbać o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Szałowy wygląd sali też jest nadzwyczaj ważny, by uczestnicy całkiem oddali się atmosferze zabawy. Należy zatem wybrać lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z podanych sugestii, jak również dobrze rozstawi stoliki z przekąskami oraz napojami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdza się menu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo zjeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru przyjęcia, ale również do zasobności portfela oraz budżetu klienta.

Kontakt:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]