Marzysz o egzotycznych podróżach? Pomagamy je zorganizować

Podróże szyte na miarę - zobacz pełną ofertę

Podróże relaksują, pozwalają odciąć się od męczących obowiązków, rozwijają wyobraźnię oraz wpajają nam poszanowanie dla odmiennych kultur i nacji. Najbardziej odciskają się w pamięci te, które prowadzą nas w odległe miejsca, kompletnie inne od naszych europejskich realiów. I chociaż nie wszyscy z nas mają naturę wagabundy, każdy powinien przynajmniej raz wyjechać w egzotyczną podróż do jakiegoś orientalnego kraju.

Biuro podróży egzotycznych przygotuje Twoje wyjątkowe wczasy

Przygotowanie podróży egzotycznej jest kwestią skomplikowaną. Dlatego typowy turysta udaje się do biur turystycznych. Proponują one jednak przeważnie szablonowe pobyty w popularnych hotelach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich program na ogół nie uwzględnia zwiedzania ciekawiących miejsc danego regionu. Jeśli szukasz prawdziwie niepowtarzalnej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, zajmującego się w planowaniem podróży szytych na wymiar, innymi słowy zgodnie z indywidualnymi preferencjami zamawiającego. Po określeniu przez klienta destynacji, daty wyjazdu i preferowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i noclegi, a także szykuje drobiazgowy plan wczasów. Oprócz tego biuro przekazuje także garść kluczowych porad dla turysty, czyli gdzie znaleźć najsmaczniejszy posiłek, co warto zobaczyć, którą plażę odwiedzić i informuje czego nie robić w odwiedzanym kraju.

Wyprawy egzotyczne – odwiedź Polinezję lub Tanzanię

Nieważne jaki typ podróży lubimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy wybiorą coś dla siebie. Młode pary mogą spędzić błogie tygodnie relaksując się na plażach Polinezji lub Fiji – to znakomite miejsca na podróż poślubną. Dla zwolenników pełnego wypoczynku biuro znalazło perfekcyjne miejscowości w Tajlandii, Filipinach oraz Meksyku. Z kolei osoby energiczne mogą zobaczyć słonie oraz żyrafy podczas safari w Zanzibarze, wędrować po górach w Himalajach, zobaczyć rezerwaty przyrody na Madagaskarze bądź wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brakuje również pomysłów podróży egzotycznych dla rodzin z maluchami.

Fotografia dzięki uprzejmości relaksmisja.com.

Kontakt:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]