Wynajem szalunków – dobre strony

Wynajem szalunków - w tym miejscu poznasz najlepszą ofertę

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często budowane są ze sklejki, ale spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy również plastiku. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie zawsze firmy remontowe mają swoje szalunki. Kiedy będą potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo popularna usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze rozważyć zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku będzie bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o komforcie, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może generować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Bardzo ważna okaże się również troska o klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast wejść do internetu, by sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa sądzą dotychczasowi klienci.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]