producent blachodachówki

Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

Zakładane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe znowu ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz też dla inwestorów.

Prosty montaż i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z paru powodów. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale również ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich równe rozstawienie zajmuje zazwyczaj dużo więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo każdej, także niezmiernie wymyślnej, konstrukcji dachu, ponieważ blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starych budynków, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również lepsza szczelność. Prócz tego łatwo je wyczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, z kolei w razie bardziej opornych zabrudzeń np. środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent pokryć dachowych

Żeby kupić blachodachówki dobrej klasy nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się duży asortyment blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, działających na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. REGAMET w szczególności szczyci się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Firma Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, w związku z tym nie licząc własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (między innymi folie dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych najlepszych marek.

Kontakt:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08