Podpory stropowe – łatwy montaż i wysoka wytrzymałość

Kup podpory stropowe na sklep.abcszalunki.pl

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. Jak się je wykorzystuje? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich funkcja

Wśród szalunków odróżniamy deskowania ścienne, do wykopów i podpory stropowe. Ten ostatni typ stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego modułu konstrukcyjnego można zalać strop cementem i właściwe jego uformowanie. Istotną rolę pełnią także drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w czasie prowadzania prac budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję regulacji wysokości, dzięki czemu można używać ich w różnych sytuacjach. Standardowo na rynku dostępne są podpory o zakresie od 160 do 300 cm bądź od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się znaczną wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są ogromne. Wśród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także części produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na szczególną uwagę zasługują podpory Peri wyróżniające się prekursorskimi rozwiązaniami, doskonałą jakością oraz przemyślaną strukturą. Podpory szalunkowe Peri są dostosowane do używania nawet w trudnych warunkach. Aktualnie sporo firm budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Dzięki wynajęciu podpór stropowych można również oszczędzić czas.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]