Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Wejdź na barteksitarski.pl, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków.

Na pewno chciałbyś, żeby w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak chcesz. Na powodzenie Twoich starań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno na szczęście być przyczyną kłopotów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić katalogowy projekt. Jakie wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W internecie bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najmocniejszą stroną jest niewątpliwie cena – za nieskomplikowane wydasz już za nieco więcej, niż 2000 zł. Poza tym będzie to idealna opcja dla klientów, którym zależy na krótkim terminie – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na podobne wyjście możemy być spokojni o to, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek się przygotować?

Projekt wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie droższy niż gotowy – osoby, które na niego postawią muszą przygotować się na koszt około 200 złotych za metr kwadratowy.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]