Skrzynka teletechniczna – do czego służy

Szukasz skrzynki teletechnicznej? Koniecznie odwiedź ten adres

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo ergonomiczne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i poza nimi

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z solidnego metalu i mieć stosowne wycięcia, które wspomagają przypływ powietrza oraz przepuszczają sygnał bezprzewodowy. U dystrybutorów znajdziemy 2 zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi być wytrzymała na ingerencje osób niepowołanych oraz negatywne czynniki atmosferyczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kluczowe przewody – np. światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – uporządkuj kable

Kluczowym czynnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Uniwersalne zasuwy świetnie spełniają swoją rolę. To istotne także w domu, w którym przebywają małe dzieci. Nie zapominajmy też o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele rodzajów szafek – mają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dostosujemy je do naszych potrzeb.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]