Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Wszystko o dystrybutorze silników prądu stałego znajdziesz pod tym adresem.

Szerokie użycie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od renomowanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników DC, jak również motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Positec.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]