Jak działa wzmacniacz kanałowy

Jeśli potrzebujesz wzmacniacza kanałowego, koniecznie sprawdź https://telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie przeznaczone do odbioru sygnału telewizji naziemnej. Jak wskazuje sama nazwa najważniejszą funkcją jaką pełni jest zwiększanie mocy sygnału. Sprawdźmy jak działa to urządzenie i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w miejscowościach górskich i tunelach

U dystrybutorów znajdziemy ogromną ilość urządzeń, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Są one dedykowane zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Montowane są w rejonach, na których sygnał jest wyjątkowo słaby. Sprawdzają się na przykład w górach, garażach podziemnych, a także w niektórych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów TV. Ich obudowa sprawia, że mogą być stosowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – eliminuje nieprawidłowości wytwarzane przez sygnały internetu LTE

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka odrębnych wejść – np. VHF lub w technologii SAW. Urządzenia mogą mieć zaimplementowaną technologię niwelującą zakłócenia pochodzące z internetu LTE. W zależności od modelu ma również trzy lub cztery specjalne filtry UHF – kompatybilne z kanałami k.21-k.60. Sprzedawane na rynku wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami z zaimplementowanym przedwzmacniaczem. Urządzenia te mają niezależne zasilanie i sygnalizatory LED.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]