Budynkowy wzmacniacz szerokopasmowy

Kup wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom kablówek. Ich najważniejszą funkcją jest zwiększenie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorników. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują zazwyczaj w zakresie 30 Hz – 1 GHz. Doskonale redukują wszelkie zakłócenia emitowane najczęściej przez usługi internetowe i umożliwiają transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj usytuowane są w budynkach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a eksploatacja sprzętu nieskomplikowana. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – dostarcza znakomitą moc sygnału

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Sprzęty posiadają też profesjonalną ochronę przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są wyjątkowo funkcjonalne. Innowacyjne modele posiadają specjalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i dostarczają widzom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym atutem jest też energooszczędność na poziomie ok. <5,5W.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]