Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kontenery produkcja, znajdziesz na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener budowlany – postaw na wysoką jakość

W Polsce produkcją pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]