Wszyscy noszą celebrytki

Chcesz nabyć łańcuszki celebrytki? Wejdź na www.bizutik.pl

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, że każda pani może znaleźć wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów i odpowiednie są w każdej sytuacji. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również dopasowania danego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności i buntu.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]